Szkolenia dla okulistów

Soczewki ortokorekcyjne

Termin

szczegóły wkrótce

Cena:

cena promocyjna 999zł, cena regularna 1099 zł

Praktyczny Kurs doboru soczewek ortokorekcynych

Kurs z serii Prosto w oczy – Soczewki ortokorekcyjne, to intensywne szkolenie hybrydowe. Na 7 dni przed częścią praktyczną otrzymasz dostęp do 3- godzinnego nagrania omawiającego zagadnienia teoretyczne, które są niezbędne do właściwego dobierania soczewek ortokorekcyjnych. 

Podczas 9- godzinnego spotkania stacjonarnego będziemy ćwiczyć wszystkie elementy praktyczne pod okiem doświadczonych prowadzących, będzie to również okazja do omówienia wszystkich pytań powstałych podczas części teoretycznej 

Celem szkolenia jest zaznajomienie się z tematem ortokorekcji oraz nabycie praktycznych umiejętności dopasowania soczewek ortokorekcyjnych firmy Paragon CRT.

Wiedza praktyczna

Dzięki niezwykłej formie szkolenia skupiamy się głównie na praktyce. Wiedzę teoretyczną nabędziesz w domowym zaciszu, nie musisz tracić na nią czasu na szkoleniu.

Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzyma dostęp do nagrania z webinaru 7 dni przed częścią praktyczną, dzięki czemu będzie mógł dokładnie zapoznać się z materiałem oraz w każdej chwili wrócić do najbardziej interesujących go treści w dowolnym czasie! Dostęp do webinaru będzie aktywny jeszcze przez 7 dni po zakończeniu warsztatów praktycznych.

Soczewki firmy Paragon CRT pozwalają zacząć swoją przygodę z ortokorekcją nawet bez profesjonalnego topografu, wystarczy OCT przedniego odcinka!

Kurs obejmuje

  • 3 godziny zajęć online z z wiedzy teoretycznej – wykłady wprowadzające
  • 9 godzin zajęć praktycznych pod okiem doświadczonych prowadzących
  • całodzienny catering: przerwy kawowe, ciasta, 2 daniowy lunch 
  • certyfikat ukończenia szkolenia
Attractive female doctor with medical stethoscope in front of medical group.photo with copy space

Część teoretyczna:

  • Wprowadzenie do ortokorekcji
  • Kwalifikacja pacjenta do ortokorekcji
  • Soczewki ortokorekcyjne – konstrukcja i dopasowanie
  • Korekcja i kontrola progresji krótkowzroczności

Część praktyczna:

  • Protokół dopasowania soczewek ortokorekcyjnyc
  • Dopasowanie soczewek ortokorekcyjnych

Kurs prowadzi dr Wojciech Kida

Optometrysta, absolwent wydziału fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Własną praktykę prowadzi od 2009. Posiada ogromne doświadczenie w doborze korekcji okularowej i soczewek kontaktowych. Wykładowca na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 2013 roku pracuje w firmie CooperVision Poland Sp. z o.o. na stanowisku Professional Service Managera. Tytuł doktora uzyskał w 2016 roku. 

Pana Doktora znacie z kursów „Akcja refrakcja” oraz Zjazdu Młodych Okulistów. 

Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Scroll to Top