Szkolenia i kursy dla branży medycznej

O nas - kim jesteśmy?

Fundacja Medelight

Stawiając sobie za cel podnoszenie kompetencji medycznych , pragniemy odkrywać przed Wami kolejne możliwości, które pozwolą pielęgnować zdrowe nawyki, poszerzać horyzonty zawodowe, kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów oraz nawiązywać nowe kontakty zarówno podczas oficjalnych szkoleń i konferencji, a także mniej formalnych spotkań.

Fundacja Medelight to także odpowiedź na coraz ważniejszą dla medyków potrzebę zachowania work-life balance – integracja i niezapomniane wyjazdy z kolegami i koleżankami z branży, możliwość nawiązania nowych ciekawych relacji (nie tylko na tle zawodowym 😉 ) i aktywnego spędzenia czasu. 

Wysoki poziom kursów medycznych

Nasze szkolenia kładą nacisk na umiejętności praktyczne,

które trudno zdobyć jest na nastawionych na teorię studiach, a dostarczone materiały i wskazówki pozwalają na utrwalenie wiedzy i wdrożenie jej na swojej ścieżce zawodowej.  

Współpracując z doświadczonymi praktykami, mistrzami w swojej dziedzinie, pomożemy Ci zdobyć najistotniejsze, najbardziej przydatne kompetencje, które zwiększą Twoją konkurencyjność oraz poszerzą horyzonty. 

Zaufało nam już setki studentów i lekarzy z całej Polski - czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

Marcin & Wojtek

Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Scroll to Top