Pakiet szkoleń dla medyków

Aktualnie organizujemy poniższe kursy

Szkolenia medyczne dla lekarzy

Kurs online

1 i 5 czerwca 2022
„Złap Rytm” dedykowany jest dla studentów, stażystów i lekarzy, którzy pragną podnieść swoje umiejętności dot. analizy EKG. Zdobyta wiedza pozwoli Ci sprawnie analizować badania i podejmować trafne decyzje terapeutyczne w POZ/NPL oraz podczas dyżurów na oddziale lub w Izbie Przyjęć, kiedy nie masz wsparcia bardziej doświadczonych lekarzy.
PRZEJDŹ >

Kurs Online

11 czerwca 2022
Szkolenie jest kierowane do wszystkich lekarzy, którzy w swojej praktyce mogą spotkać się z pacjentem pediatrycznym, a w szczególności do lekarzy pracujących w ramach nocnej opieki lekarskiej (NPL).
PRZEJDŹ >

Kurs online

Wiosna 2022
Jeśli wkraczasz na medyczny rynek pracy albo planujesz dorobić sobie na dodatkowej umowie - to kurs dla Ciebie! Kompleksowe omówienie działalności gospodarczej, umowy o dzieło, umowy zlecenie i umowy o pracę wraz z przydatnym kompendium podatkowym, "opieką poszkoleniową" oraz pełną interakcją z prowadzącą. 
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

11-12 czerwca 2022
Kurs „Rusz głowicą” dedykowany jest dla studentów, stażystów i lekarzy, którzy pragną poznać podstawy badania USG oraz ugruntować swoją wiedzę w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej z naciskiem na USG jamy brzusznej
PRZEJDŹ >
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla lekarzy okulistów!
PRZEJDŹ >

Kurs online

Wiosna 2022
Szkolenie przeznaczone dla osób rozpoczynających specjalizację z laryngologii lub specjalistów innych dziedzin chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie częstych przypadków zgłaszających się z dolegliwościami z zakresu głowy i szyi. W ramach każdego kursu omówimy m.in. diagnostykę i postępowanie ostrodyżurowe.
PRZEJDŹ >

Kurs online

Wiosna 2022
Każdy z nas kiedyś zaczynał. Najlepsza nauka to ta oparta na błędach… cudzych! Dzięki naszym kursom przygotujesz się do stawiania pierwszych kroków w pracy, aby móc odważnie i przede wszystkim bezpiecznie poznawać świat Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
PRZEJDŹ >

Kurs stacjonarny

Wiosna 2022
Kurs dla studentów, stażystów i lekarzy, którzy pragną poznać i doskonalić technikę laparoskopii oraz ugruntować swoje umiejętności posługiwania się narzędziami laparoskopowymi.
PRZEJDŹ >

Kurs online

Wiosna 2022
Kurs przeznaczony jest dla rezydentów specjalizacji pediatrycznych lub specjalistów innych dziedzin chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie postępowania dyżurowego z pacjentami niepełnoletnimi.
PRZEJDŹ >
Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Scroll to Top