Szkolenia dla okulistów

Blefaroplastyka kurs hybrydowy

Termin

JUŻ WKRÓTCE!

Miejsce

Centrum Konferencyjne BusinessRoom, ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Cena:

7h szkolenia teoretycznego + praktyka:
2999zł do 30.09, potem 3499zł

Kurs blefaroplastyki

Jeśli jesteś lekarzem i szukasz szkolenia, które poszerzy Twoją wiedzę i umiejętności z zakresu blefaroplastyki lub chcesz rozpocząć swoją przygodę z plastyką powiek, to nasz kurs jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Specjalnie dla Waszych potrzeb przygotowaliśmy wraz z Doktorem Mariuszem Kęcikiem wyjątkowy hybrydowy kurs blefaroplastyki.

Kurs składa się z dwóch części – teoretycznej, podczas której prowadzący omówi podstawy blefaroplastyki i techniki wykonywania zabiegów okuloplastycznych oraz praktycznej – odbywającej się na pacjentach w sali zabiegowej

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu nasz prowadzący zwróci uwagę na wszystkie pułapki, które mogą Was czekać na początku swojej przygody i pokaże Wam jaki zabieg wybrać w konkretnej sytuacji.

Teoria, a potem...

Druga część szkolenia to warsztaty odbywające się na sali operacyjnej, jest to odrębna część kursu odbywająca się w 2 osobowych grupach.

W ich trakcie Pan Doktor będzie wykonywał operacje, a Wy będziecie mogli w niej uczestniczyć na żywo, będziecie mogli zadawać pytania, prosić o wyjaśnienie szczegółów anatomii, czy też dopytać o konkretny rodzaj operacji. Zarezerwujcie sobie całe popołudnie, ponieważ weźmiecie udział w pełnym dniu operacyjnym Doktora Kęcika

Forma ta pozwala na utworzenie szkolenia na zasadzie uczeń – mistrz i jest ostatnim krokiem przed podjęciem wykonywania samodzielnych operacji.
.

Poczujecie klimat sali operacyjnejzobaczycie niuanse stosowane przez praktyka w trakcie operacji, których nie da się odtworzyć w warunkach sztucznych w szkoleniu na modelach.

Jak to działa?

Część teoretyczna odbędzie się w Warszawie.

Po części teoretycznej uczestnicy otrzymają specjalny i indywidualny kod rabatowy, który umożliwi zakup części praktycznej szkolenia. Zapisy będą odbywały się przez naszą stronę internetową, po wejściu we właściwy produkt w danym terminie i wpisaniu kodu zniżkowego cena zostanie obniżona do 1zł. Szczegóły otrzymasz w osobnym mailu po zakończeniu częściej teoretycznej.

Część praktyczna odbędzie się w gabinecie na ul. Kolejowa 45a lokal u16 w Warszawie. Po części teoretycznej będziecie mieli 6 miesięcy na zapisanie się na praktykę.

Zajęcia prowadzi dr n. med. Mariusz Kęcik

Pan Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację I-go stopnia z chirurgii ogólnej. Specjalizację II-go stopnia z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał w roku 1996 w Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie pod kierunkiem Prof. Michała Krausa. Tytuł dr nauk med. z wyróżnieniem otrzymał w 2000 roku za pracę poświęconą wykorzystaniu laserów w chirurgii powiek. Została ona nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. Autor ponad 50 publikacji naukowych o tematyce związanej z chirurgia plastyczną oraz wykorzystania laserów w chirurgii powiek opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Pan Doktor jest uczestnikiem wielu kursów z zakresu chirurgii plastycznej w kraju i zagranicą. Od roku 2002 prowadzi prywatną praktykę, w ramach której wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej.

Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Scroll to Top